Al - 1

آغاز تولید تیبای برقی: به زودی

مدیرعامل سایپا در مراسم رونمایی خانواده موتور ملی 3 سیلندر با استاندارد یورو 6 با اشاره به افزایش تنوع محصولات از 13 به 23 محصول گفت: در آینده نزدیک تیبا برقی، SP100 و SPO را به بازار عرضه خواهیم کرد.

به گزارش مجله صنعت CNG به نقل از عصر ایران،  مهدی جمالی در مراسم رونمایی از خانواده موتور ملی سه سیلندر (پرقدرت کم مصرف یورو6) با اشاره به اینکه تنوع محصول سایپا در فاصله دو سال از 13 محصول به 23 محصول افزایش یافته است، اظهارداشت: این امر در حالی انجام شده که در دوره های قبل تغییرات فیس لیفتی با هزینه های بالا اتفاق می افتاد.

وی با اعلام اینکه امروز اعلام می کنیم که مگاپلت فرم این شرکت طراحی شده است ، افزود: موتوری که امروز رونمایی شده، بخشی از این پلت فرم است.

مدیرعامل سایپا با اشاره به شکل گیری معاونت برقی در گروه سایپا که از یک سال پیش تدارک دیده شده است، گفت: با توجه به توانایی های گروه سایپا می توانیم هر ساله 2 محصول جدید را به بازار عرضه کنیم.

جمالی در پایان با ذکر این نکته که سایپا 620 میلیارد تومان در تولید محصول سرمایه گذاری داشته است، خاطرنشان کرد: از نمایندگان مجلس و دولت توقع داریم با اختصاص وام های کم بهره به مجموعه سایپا، به رشد بزرگترین مجموعه دانش بنیان که هم اکنون در سایپا فعال است کمک کنند.