repairs-garage-software - Copy

خلاصه گزارش برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری سوخت‎های جایگزین و صنایع وابسته

به گزارش مجله صنعت CNG، تلاش برای تشکیل اتحادیه صنفی در جهت پوشش دادن و حمایت از فعالیتهای صنفی اعضای صنعت سوخت جایگزین و بویژه صنعت CNG از سال 1394 آغاز شد و در سال 1395 به ثمر نشست.

یکی از نخستین گامهای اجرایی در این جهت، ارسال نامه ای (به شماره نامه 94/1012 الف) از طرف انجمن صنفی CNG (با امضای علی محمودیان – عضو هیئت مدیره انجمن) در تاریخ 5/8/94 خطاب به یدالله صادقی، رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران بود.

سپس دکتر صادقی به استناد نامه دریافتی از انجمن، نامه دیگری را در تاریخ 23/8/94 (به شماره نامه 182143/60) به علی فاضلی – رئیس اتاق اصناف ایران، جهت  بررسی و اعلام نظر ارسال می‎کند و در این نامه از درخواست تشکیل اتحادیه توسط اعضای این صنعت خبر می‎دهد.

پس از آن جلسات متعددی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و اتاق اصناف ایران تشکیل می‎گردد و با ارائه مدارک مستدل، ضرورت های تشکیل اتحادیه برای اتاق اصناف ایران تشریح می‎گردد.

پس از تلاش‎های مستمر در نهایت اتاق اصناف ایران با تشکیل اتحادیه موافقت نمود و رئیس اتاق اصناف طی نامه ای خطاب به رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران در تاریخ 20/5/95 (به شماره نامه 5290/02/7) با تشکیل اتحادیه کشوری سوخت‎های جایگزین و صنایع وابسته موافقت نمود.

درمورخ 3 اسفند 96 در صفحه 12 روزنامه دنیای اقتصاد، اسامی داوطلبین تایید صلاحیت شده شرکت در انتخابات هیئت مدیره و بازرسان، بطور رسمی منتشر گردید و در تاریخ دوشنبه 16 اسفند 95، نخستین جلسه رسمی انتخابات هیئت مدیره، راس ساعت 10صبح در سالن اجتماعات اتاق اصناف ایران واقع در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، میدان شعاع، اول خیابان گلریز، برگزار گردید.

به استناد اطلاعات دریافتی، تا اواسط بهمن ماه 95، در مجموع ۸۶۴ پروانه کسب مرتبط با صنعت CNG در اصناف وجود داشته است که حضور یک سوم از صاحبان این پروانه های صنفی برای رسمیت یافتن انتخابات اتحادیه ضروری بود که روز انتخابات 16 اسفند، بیش از این تعداد در محل سالن رای گیری شرکت کرده بودند.

اسامی برگزیدگان انتخابات اتحادیه برای تصدی سمت های هیئت مدیره و بازرس، به شرح زیر بوده است :

نفر اول هیئت مدیره : علی محمودیان –  ۱۷۴ رای  

نفر دوم هیئت مدیره : محمد جواد شهبازی دستجردی – ۱۲۸ رای

نفر سوم هیئت مدیره : مهدی بهمنی – ۱۰۱ رای  

نفر چهارم هیئت مدیره: علی حسینی –  ۸۸ رای

نفر پنجم هیئت مدیره : علی کیانی ۸۳ رای

نفر اول بازرس : غلامحسین حق شناس ۱۴۸ رای

علی محمودیان طی گفتگوی تلفنی با خبرنگار مجله صنعت CNG گفت که اکنون در حال اقدامات قانونی برای ثبت اتحادیه و برنامه ریزی برای آن هستیم و بزودی همه اعضای صنعت را در جریان روند فعالیت‎های جاری قرار خواهیم داد.

انجمن به صادقی - تشکیل اتحادیه

صادقی به فاضلی - تشکیل اتحادیه

photo_2017-03-15_14-25-57

@CNGnews