cng-2016-iran-2

همایش و نمایشگاه بین المللی صنعت CNG و سوخت های جایگزین – آذر 1395

در سال 1393 با پیگیری های به عمل آمده توسط اعضای ایرانی انجمن آسیا و اقیانوسیه خودروهای گازسوز(ANGVA) ، میزبانی هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی دوسالانه صنعت گازسوز جهان با نام 7th ANGVA 2017 به جمهوری اسلامی ایران اعطا شد که در همان سال این موفقیت توسط نایب رییس هیات مدیره ANGVA، بصورت رسمی به مقامات عالی وزارت نفت و صنعت معدن تجارت اعلام شد.

به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری شایسته 7th ANGVA 2017 مقرر شد در سالهای 94 و 95؛ دو پیش رویداد تحت عنوان «نمایشگاه و همایش  صنعت CNG و سوخت¬های¬جایگزین» برگزار شود که پیش رویداد نخست در 16 و 17 آذرماه 94 با حضور فعالان صنعت در بخش خصوصی و دولتی از جمله سازمان ملی استاندارد ایران، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، وزارت کشور، وزارت صنعت معدن تجارت و حمایت انجمنهای بین المللی ANGVA و NGV Global در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار گردید.

در سال جاری نیز انجمن های فعال صنعت CNG (انجمن سازندگان تجهیزات مصرف CNG، انجمن صنفی CNG کشور و انجمن سوختهای جایگزین) بر اساس بازخوردهای حاصل از رویداد سال گذشته، تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب تر و موثرتر IRAN CNG 2016 در 16 و 17 آذرماه انجام داده اند.

حضور در همایش های جهانی و برگزاری آن دریچه ای برای تعامل با صاحب نظران و فعالان در حوزه صنعت و همچنین به اشتراک گذاشتن بازار و فرصت هایی برای جذب سرمایه و توسعه صادرات خواهد بود.

در IRAN CNG 2016 تلاش می شود تا وضعیت صنعت CNG و سوختهای جایگزین در ایران و جهان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد. در این رویداد علمی و صنعتی، مهندسین و متخصصان داخلی و خارجی علاوه بر معرفی تکنولوژی های نوین در حوزه این صنعت، فرصت ها، تهدیدها و چالش های پیش رو در دوران پس از تحریم را بررسی خواهند کرد.

http://www.irancng2016.com